ارسال مقالات انگليسي جهت نمايه در IEEE

صفحه اصلی > ارسال مقالات انگليسي جهت نمايه در IEEE

بسمه تعالي

 

·       مقالات انگليسي پذيرفته شده لازم است در شکل استاندارد IEEE در سايت http://www.pdf-express.org/plus چک شوند.

·       قبل از ارسال مقاله به سايت pdf-express-plus حتما متن زير را فقط در footer صفحه اول مقاله خود

978-1-5386-4405-8/17/$31.00 ©2017 IEEEو متن زير را فقط در header صفحه اول مقاله خود اضافه نمائيد

10th Iranian Conference on Machine Vision and Image Processing,Nov. 22-23,2017; Isfahan Univ. of Technology,Isfahan,Iran


·       لطفا دقت نمائيد که header  و footer فوق فقط بايد در صفحه اول مقاله درج شود نه در ساير صفحات. ضمنا متن آنها بيش از يک خط نشود.

·      

·       نمونه header و footer که به کليشه مقالات انگليسي اضافه شده است را مي توانيد در سايت اصلي --> اطلاع رساني --> فايلها --> کليشه مقاله انگليسي با سرآمد و پاورقي مشاهده نمائيد.

راهنماي استفاده از سايت pdf-express-plus را مي توانيد از طريق سايت اصلي --> اطلاع رساني ---> فايلها ---> راهنماي استفاده از سايت pdf-expres-plus دريافت و مشاهده نمائيد. کد کنفرانس جهت استفاده از اين سايت 43296XP مي باشد.

·       پس از تهيه pdf در شکل استاندارد IEEE فايل خود را به همراه اصل words يا Latex آن  بصورت zip شده تحت نام کد مقاله خود در سايت کنفرانس حداکثر تا چهارشنبه 15 آذر 1396 را به نشاني ايميل  mvip2017.iut@gmail.com ارسال فرمائيد.

·       فرم کپي رايت (eCopyright) براي مقالات انگليسي نيز لازم است پر شوند که در هنگام آماده شدن به اطلاع نويسندگان گرامي خواهد رسيد.